ابراز رضایت استاندار فارس از جام تختی

به گزارش پسر یخی، استاندار استان فارس گفت: مسابقات کشتی فرنگی جام تختی در نهایت امنیت و آرامش به میزبانی شیراز برگزار شد.

ابراز رضایت استاندار فارس از جام تختی

به گزارش ، عنایت الله رحیمی در حاشیه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در جمع پسر یخی گفت: شاهد برگزاری چهلمین دوره جام تختی در شیراز هستیم و این رویداد بین المللی در نهایت آرامش و امنیت برگزار شد و علاقمندان به کشتی نیز در کمال آرامش استقبال بسیار خوبی از مسابقات داشتند و سالن مملو از جمعیت بود.

او شرح داد: نماینده اتحادیه جهانی کشتی نیز از میزبانی مسابقات و نحوه برگزاری و امنیت رقابت ها رضایت کامل داشت و این امر نشان دهنده پتانسیل بالای استان فارس در میزبانی از رقابت های بین المللی است.

استاندار فارس با بیان اینکه ایران جزو امن ترین کشور های جهان است افزود: جا دارد از دست اندرکاران برگزاری مسابقات و همچنین نماینده اتحادیه جهانی کشتی تشکر کنم. از مردم شریف شیراز نیز که مهمان نوازی بسیار خوبی از مهمانان داخلی و خارجی داشتند تشکر می کنم. هدف همه ما میزبانی شایسته از جام تختی بود و خوشحالم توانستیم میزبانی خوبی از این رویداد بین المللی داشته باشیم.

او در سرانجام با تاکید بر اینکه از میزبانی شیراز از رقابت های بین المللی کشتی باز هم حمایت خواهد کرد، گفت: فارس تا به امروز میزبان رقابت های بین المللی زیادی از جمله در رشته کشتی بوده و قطعا این میزبانی ها با توجه به شور و نشاط ایجاد شده در شیراز هم از رشته کشتی و هم دیگر رشته ها ادامه خواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ابراز رضایت استاندار فارس از جام تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز رضایت استاندار فارس از جام تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید