اخبار و رویدادها

شرکت پرستاری در شهرری

خبرگزاری خبرنگاران- گاهی اوقات فرایند بهبودی بیمار زمان زیادی به طول می انجامد و از آن جایی که بیمار ناتوان است، برای نگهداری از او نیاز است که شخصی مراقبت او را به عهده بگیرد. هر چند که در ابتدا نزدیکان بیمار، مراقب او خواهند بود اما این مراقبت هم نمی...

9 اسفند 1399

مجموع کد بورسی ها به 57 میلیون عدد رسید

حسن قالیباف اصل رئیس سابق سازمان بورس در جلسه تودیع و معارفه امروز (چهارشنبه) اظهار کرد: وزیر اقتصاد به بنده اعتمادی کرد و البته حمایت زیادی را از بازار سرمایه در این مدت 10 ماه به عمل آورد.

7 اسفند 1399

سریال گتسبی بزرگ در حال ساخت است

استودیوهای A+E و ITV قصد دارند به کمک مایکل هرست، سازنده سریال پیروز وایکینگ ها، سریال گتسبی بزرگ را بسازند.

6 اسفند 1399

بازی آرش استیلاف در کنار امین حیایی و محمدرضا گلزار

آرش استیلاف، کمدین و مجری ایرانی در چین، از بازی خود در سریال ساخت ایران 2 و در کنار هنرمندانی چون محمدرضا گلزار، امین حیایی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی و... اطلاع داد.

6 اسفند 1399

فرایند شتابان پیری در ایران، سهم جمعیت سالمند کشور

پدر پزشکی جامعه نگر ایران، در ارتباط با سیاست های جمعیتی کشور و موانع و مسائل پیش رو برای افزایش نرخ موالید، توضیحاتی ارائه داد.

5 اسفند 1399

مجازات مرگ برای قاتلان مزدور

دو پسر جوان که با توطئه زنی، شوهر او را به قتل رسانده بودند با حکم دادگاه به قصاص محکوم شدند. همسر مقتول هم به حبس محکوم شد.

5 اسفند 1399

رشد 14 هزار واحدی شاخص بورس در آغاز معاملات امروز

شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز چهارشنبه اول بهمن ماه، با رشد دسته جمعی نماد های شاخص ساز، توانست رشد 14 هزار و 547 واحدی را به ثبت برساند و به یک میلیون و 165 هزار واحد برسد.

3 اسفند 1399

خبرنگاران بازگشایی راه 100 روستای شهرستان هوراند

تبریز-خبرنگاران- رئیس اداره راه و حمل و نقل جاده ای هوراند گفت: راه 100 روستای این شهرستان که به علت بارش برف و کولاک شدید مسدود شده بود، بازگشایی شد.

3 اسفند 1399

یک جای کار می لنگد!

حقیقت این است که در ظاهر هادی ساعی خیلی آرام به نظر می آید. یک بار او را در جریان رقابت های سوارکاری دیدیم. خیلی روی اسبی که متعلق به خودش بود و در مسابقات با یک سوارکار دیگر شرکت نموده بود استرس داشت. اما با این حال خیلی آرام و محترم به نظر می رسید.

2 اسفند 1399

خبرنگاران تقویم لیگ های جهانی کاراته تغییر کرد

تهران- خبرنگاران- فدراسیون جهانی کاراته خبر داد، زمان برگزاری لیگ های جهانی این رشته به دلیل ادامه دار بودن همه گیری ویروس کرونا با تغییراتی همراه شده است.

1 اسفند 1399

برترین جهانشهرهای جهان

فرآیند دنیای شدن موجب بروز تغییرات بسیاری در تمامی قاره ها (به جز قاره قطب جنوب) شده که شامل تغییرات جمعیتی در شهرهای عظیم نیز است. امروزه، حداقل 10 شهر بین المللی در دنیا وجود دارد.

30 بهمن 1399

آمریکا تروریست است، تحولات بزرگی در زمینه نظامی در راه است

وزیر دفاع یمن ضمن تروریستی خواندن آمریکا، گفت که واشنگتن از این تجاوز دفاع کرده و ملت ها را می کشد و گروه های تروریستی نیز ساخت آمریکا هستند.

29 بهمن 1399

مانژوکیچ در آستانه پیوستن به روسونری

مهاجم کروات سابق تیم فوتبال یوونتوس با میلان به توافق دست پیدا نموده است و در آستانه بازگشت به سری A قرار گرفته است.

29 بهمن 1399

الزام اپلیکیشن های غربی به ذخیره محلی اطلاعات کاربران در ترکیه

مقامات ترکیه ای اپلیکیشن های مختلف آمریکایی و اروپایی را به ذخیره سازی اطلاعات کاربران داخل این کشور بر روی سرورهای محلی موظف نموده اند.

27 بهمن 1399

خبری خوش برای بازنشستگی کارگران

به گزارش خبرنگاران، دیوان عدالت اخیراً در ارتباط با شکایت یک کارگر، رایی را صادر کرده است. این رای حکم می دهد که اگر کارگر 55 ساله، غیرارادی و ناخواسته بیکار شده و مشمول بیمه بیکاری شود، در صورتی که تا 60 سالگی مشمول این مقرری باشد، بعد از آن بازنشسته خواهد...

26 بهمن 1399

وعده رئیس کل بانک مرکزی برای ثبات قیمت ها و کاهش تورم

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به فروکش کردن هیجانات سیاسی، رشد صادرات نفت و گشایش های شروع شده، بیان کرد: امیدوارم به تدریج شاهد آرامش بیشتر در بازارها، ثبات قیمت ها و کاهش تورم باشیم.

25 بهمن 1399

گیت هاب برای کاربران ایرانی معافیت تحریمی گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، مجوز صادرشده از سوی آمریکا به این شرکت امکان می دهد تا خدمات کاملی را به کاربران ساکن ایران ارائه دهد. پیش از این گیت هاب به بهانه تحریم های آمریکا هیچ خدماتی به کاربران داخل ایران ارائه نمی کرد.

24 بهمن 1399

خبرنگاران افزایش عرضه 75 هزار بشکه ای تاثیری در خروجی اوپک پلاس ندارد

تهران- خبرنگاران- وزیر نفت، به افزایش فراوری روزانه 75 هزار بشکه ای کشورهای روسیه و قزاقستان در ماه های فوریه و مارس (بهمن، اسفند و فروردین ماه) اشاره نمود و گفت: این مقدار تغییر در فراوری، تأثیری در خروجی اوپک پلاس و بازار جهانی نخواهد داشت.

23 بهمن 1399

فوت 7 هزار و 170 نفر در یک شبانه روز

به آمار فوتی های ناشی از کرونا در 24 ساعت اخیر تعداد 7 هزار و 170 نفر دیگر اضافه شد.

22 بهمن 1399

بیش از 61٬000٬000٬000٬000 تومان واگذاری در قالبِ رد دیون دولتی ، هدف از خصوصی سازی، فقرزدایی است نه تسویه بدهی های دولت!

هنوز اعتراضات کارگران و فعالان اجتماعی از فرایند خصوصی سازی های رانتی و غلط در دو دهه اخیر داغ است و هرروزه تبعات بیشتری از واگذاری ها دیده می شود که خبر می رسد دولت همچنان بر واگذاری بنگاه ها اصرار دارد و چرخ خصوصی سازی متوقف نمی شود.

21 بهمن 1399
تعداد: (538)