گل محمدی: جذب مغانلو از لحاظ مالی سخت است، جای گلایه از برنامه لیگ نیست، هر تیمی جای ما بود با مسائل زیادی روبرو می شد

به گزارش پسر یخی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر تیمی جای تیم ما بود به مسائل بزرگتری بر می خورد، ولی بازیکنان نشان دادند که لیاقت بازی در پرسپولیس را دارند.

گل محمدی: جذب مغانلو از لحاظ مالی سخت است، جای گلایه از برنامه لیگ نیست، هر تیمی جای ما بود با مسائل زیادی روبرو می شد

به گزارش پسر یخی، یحیی گل محمدی درباره صدرنشینی پرسپولیس در سرانجام نیم فصل نخست لیگ برتر گفت: ما خیلی سخت بازی ها را شروع کردیم، البته شروع خوبی داشتیم. بعد از اینکه قرار شد به فینال آسیا برویم، دو بازی ما مقابل نساجی و ذوب آهن لغو شد که این کار ما را حتی برای فینال آسیا هم سخت کرد و متأسفانه نتوانستیم آنجا نتیجه بگیریم. بعد از اینکه از آسیا برگشتیم اثرات شکست در فینال خیلی روی تیم مشهود بود. ما با مسائل زیادی به فینال آسیا رفتیم و به هر حال می خواستیم قهرمان شویم، ولی این اتفاق رخ نداد و بعد از آن لیگ برای ما سخت شد. سپس بیشتر بازی های مان مساوی شد، ولی رفته رفته تیم مان شکل گرفت.

وی اضافه کرد: ما یک بازی نسبتاً بد هم مقابل آلومینیوم داشتیم و به لحاظ مالی و روحی و روانی شرایط سختی داشتیم، ولی بعد از آن بازی به بازیکنان گفتم که باید این بازی را زود فراموش کنیم و درس بگیریم که خدا را شکر این اتفاق هم افتاد و بازیکنان با تمرینات بیشتر و دوری از حاشیه کارشان را انجام دادند. خیلی ها می خواستند ما را وارد حاشیه کنند، ولی بازیکنان می خواستند نتایج را جبران کنند. اتفاقات خوبی هم در هیئت مدیره افتاد و آمدن سمیعی و صدری کمک کرد تا آرامش خوبی بر تیم حاکم شود. آنها خیلی هم به ما کمک کردند و توانستیم تمرکزمان را نگه داریم و بازی ها را یک به یک پیروز شدیم. در نهایت هم به عنوان قهرمان نیم فصل معرفی شدیم. با توجه به حواشی زیادی که داشتیم نتایج مان خوب بود و به خواسته ای که همه ما داشتیم رسیدیم، ولی به بازیکنانم هم گفتم که این فقط یک شروع خوب است و باید این فرایند را ادامه دهیم. در نیم فصل دوم امتیاز دریافت سخت تر می شود، ولی با جو خوبی که بر تیم حاکم است و با برطرف شدن مسائل مالی امیدواریم بتوانیم این فرایند را ادامه دهیم و ان شاءالله بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و در نهایت به قهرمانی لیگ برسیم.

سرمربی پرسپولیس درباره فصل جابجایی این تیم و جذب بازیکنان جدید شرح داد: الان نمی شود در مورد اسامی صحبت کرد و جذب بازیکن هم سخت است. تمام بازیکنان باکیفیت قرارداد دارند. ما باید بازیکنی مثل ترابی را که قرارداد نداشت، جذب کنیم که پیدا کردن این نوع بازیکنان سخت است. ما خدا را شکر مهدی ترابی را گرفتیم که فکر می کنم خیلی می تواند به تیم مان کمک کند. البته بازیکنان حاضر هم نشان دادند لیاقت زیادی دارند. ما با همین تیم جلو می رویم تا ببینیم چه بازیکنانی را می توانیم جذب کنیم. به نظرم ما احتیاج به بازیکنان زیادی هم نداریم و فقط یک یا دو بازیکن شاید جذب کنیم.

گل محمدی در مورد جذب شهریار مغانلو نیز گفت: ما اول فصل هم دنبال شهریار بودیم و نشد او را جذب کنیم. الان هم شرایط این بازیکن از نظر مالی سخت است و به نظرم جذب او از لحاظ مالی خیلی به باشگاه فشار می آورد و پیشنهادی که شده، سنگین است. دریافت بازیکن این چنینی در شرایط ما خیلی سخت است.

آیا ایمان سلیمی می تواند به عنوان بازیکن قرضی به پرسپولیس بیاید؟، وی در واکنش به طرح این سؤال بیان نمود: اصلاً در مورد سلیمی صحبت نشده است.

سرمربی پرسپولیس در واکنش یبه شایعه جذب چند بازیکن تیم شهر خودرو نیز گفت: در مورد یکی دو بازیکن اول فصل صحبت کردیم، اما همانطور که گفتم همه بازیکنان قرارداد دارند و باشگاه های دیگر هم به بازیکنان شان احتیاج دارند. فکر می کنم این انتقال ها هزینه های زیادی دارد و خیلی سخت است. ما باید ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد و براساس احتیاجمان اگر بتوانیم بازیکن جدید جذب می کنیم.

گل محمدی در مورد عدم بخشش عیسی آل کثیر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و اینکه این بازیکن حق حضور در تمرینات را هم ندارد، اظهار کرد: متأسفانه هنوز امکانی برای تمرین آل کثیر نیست و او از 13 فروردین می تواند وارد تیم شود.

وی درباره برنامه جدید مسابقات لیگ برتر و اعتراض برخی از مربیان یادآور شد: وقتی بحث نیم فصل می شود خیلی از تیم ها بازیکن جا به جا می کنند و باید زمانی باشد تا هماهنگی بین بازیکنان ایجاد شود. به نظرم باید از قبل برنامه ریزی می شد، ولی فشردگی مسابقات، کمبود زمان و بحث تیم ملی کار را برای برنامه ریزی سخت کرده است، اما لغو بازی های تیم ملی کمک کرد تا پنج شش روز به تیم ها زمان داده شود و فکر می کنم این اتفاق برای همه تیم ها لازم است و جای شکایت و گلایه ای وجود ندارد. ما احتیاج به این زمان داریم تا به بازیکنان استراحت دهیم. کلاً در طول فصل چند روز به بازیکنان استراحت دادیم و 9 ماه است بدون وقفه کار کردیم. ما فشار سنگینی را پشت سر گذاشتیم، ولی خوشبختانه جا دارد از همه بازیکنان تشکر کنم بابت روحیه جنگندگی که برای ادامه فصل داشتند و خیلی ذهن برنده ای داشتند. به نظرم هر تیمی جای تیم ما بود به مسائل بزرگتری برمی خورد، ولی بازیکنان نشان دادند که لیاقت بازی در پرسپولیس را دارند.

سرمربی پرسپولیس در سرانجام در پاسخ به این پرسش که به نظرش بهترین تیم لیگ چه تیمی بوده است، یادآور شد: سپاهان تیم پُرمهره ای است که فوتبال خوبی بازی می کند و امکانات خوبی دارد. البته سپاهان تیم سازمان یافته ای هم به شمار می آید. البته همه تیم های بالای جدول کیفیت خوبی داشتند. گل گهر هم شروع خیلی خوبی داشت و فوتبال رو به جلوی را به نمایش می گذاشت. در کل هم فکر می کنم تیم های بالای جدول کیفیت خوبی دارند که اینجای جدول هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: جذب مغانلو از لحاظ مالی سخت است، جای گلایه از برنامه لیگ نیست، هر تیمی جای ما بود با مسائل زیادی روبرو می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: جذب مغانلو از لحاظ مالی سخت است، جای گلایه از برنامه لیگ نیست، هر تیمی جای ما بود با مسائل زیادی روبرو می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید