پهپادهای ارسال کالای آمازون به پرواز در آمدند

به گزارش پسر یخی، مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: آمازون اولین ارسال کالای خودش را با پهپاد انجام داد. سرویس Amazon Prime Air که در سال 2013 معرفی شده بود و آمازون هم آن را در کانادا و ایالات متحده آزمایش کرده بود، کار خودش را به صورت محدود در کمبریج انگلستان آغاز کرده است. اولین ارسال کالا توسط پهپاد در هفته گذشته انجام گرفت و فقط 13 دقیقه طول کشید.

پهپادهای ارسال کالای آمازون به پرواز در آمدند

در حال حاضر آمازون امکان خرید با پهپاد را برای دو نفر در کمبریج فراهم کرده است. قرار است در ماه های آینده این تعداد به ده ها نفر افزایش پیدا کند و در نهایت به صدها نفر برسد. آمازون فعلا مشغول جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای بهبود امنیت سرویس ها و سیستم های خود است.

پهپادهایی که کالاها را حمل می کنند، کاملا اتوماتیک هستند و با استفاده از GPS راه خودشان را پیدا می کنند. این پهپادها می توانند 24 کیلومتر پرواز کنند و حداکثر ارتفاع پرواز آن ها هم 122 متر است. سرعت این پهپادها به 88 کیلومتر در ساعت هم می تواند برسد. بسته هایی که پهپادهای آمازون حمل خواهند کرد، فعلا می توانند حداکثر 2.3 کیلوگرم وزن داشته باشند.

در حال حاضر، بسته ها فقط در روز ارسال می شوند. در وضعیت های بارانی، برفی یا بادهای شدید، امکان پرواز پهپادها وجود ندارد. با این حال آمازون گفته این محدودیت ها با جمع آوری بیشتر اطلاعات، از بین خواهند رفت.

پس از رسیدن پهپادها، مشتریان روی گوشی خود یک هشدار دریافت می کنند. پس از آن پهپاد فرود می آید و پس از تحویل کالا، به مرکز بر می گردد.

ویدیوی زیر را حتما ببینید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

منبع: برترین ها

به "پهپادهای ارسال کالای آمازون به پرواز در آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پهپادهای ارسال کالای آمازون به پرواز در آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید