پرسپولیس کارگروه ویژه میزبانی لیگ قهرمانان آسیا تشکیل داد

به گزارش پسر یخی، باشگاه پرسپولیس پس از درخواست میزبانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021، با تشکیل یک کارگروه ویژه برنامه ریزی برای این خواسته را کلید زد.

پرسپولیس کارگروه ویژه میزبانی لیگ قهرمانان آسیا تشکیل داد

به گزارش گروه ورزشی پسر یخی، پس از آن که درخواست میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 توسط مدیریت باشگاه به کمیته اجرایی لیگ قهرمانان ارسال شد، برنامه ریزی ها برای انسجام بخشیدن به این خواسته کلید خورد.

در گام دوم، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دستور تشکیل کارگروه ویژه ای را داد تا ارکان این کارگروه، برنامه های خود برای ایجاد بهترین شرایط میزبانی را ارائه دهند.

با دستور سمیعی، وظیفه مدیریت این LOC به ابراهیم شکوری معاونت اجرایی باشگاه سپرده شد و او باید از مدیران کمیته های بین الملل، اجرایی، حقوقی، مالی، تشریفات و روابط عمومی برحسب فعالیت های خود، برنامه ریزی دقیقی برای میزبانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 دریافت کند.

امروز (چهارشنبه 6 اسفند) اولین جلسه کارگروه یادشده در محل باشگاه پرسپولیس با حضور اعضا، برگزار گشت و هفته آینده، هر کمیته باید اولین گزارش خود را تقدیم معاونت اجرایی پرسپولیس کند.

تصمیم تشکیل LOC در حالی اتخاذ شد که باشگاه در انتظار پاسخ نهایی AFC برای تعیین میزبان مرحله گروهی در گروه پنجم رقابت هاست، ولی برای جلوگیری از اتلاف وقت، باشگاه پیش بینی و برنامه ریزی اولیه را آغاز کرده است.

گفتنی است پرسپولیس در گروه E این رقابت ها با تیم های الریان قطر و گوا هند همگروه شده و برنده پلی آف میان الزوراء عراق و الوحده امارات نیز به این گروه اضافه می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پرسپولیس کارگروه ویژه میزبانی لیگ قهرمانان آسیا تشکیل داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس کارگروه ویژه میزبانی لیگ قهرمانان آسیا تشکیل داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید