پرداخت تسهیلات یارانه دار به طرح های نیمه تمام روستایی

به گزارش پسر یخی، خبرنگاران/زنجان رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: به طرح های نیمه تمام مستقر در مناطق روستایی تسهیلات اشتغال زا پرداخت می شود.

پرداخت تسهیلات یارانه دار به طرح های نیمه تمام روستایی

حبیب الله عباسی در گفت وگو با خبرنگار پسر یخی، اظهار کرد: طی تفاهم نامه ای که بین معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری، بنیاد برکت، بانک سینا و استانداری های سراسر کشور منعقد شده است، تسهیلات به طرح های نیمه تمام واقع در مناطق روستایی پرداخت می شود.

این مسئول ادامه داد: همه طرح هایی که بالاتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در مناطق روستایی مستقر هستند، می توانند از این تسهیلات جهت تکمیل پروژه خود استفاده کنند و این تسهیلات به افرادی پرداخت می شود که شرایط لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به یارانه ای که به این تسهیلات اعطا شده است، شرح داد: 10 درصد یارانه به این تسهیلات اختصاص یافته است و این تسهیلات با 8 درصد به واحدها پرداخت می شود که پرداخت این یارانه کمک خوبی برای صاحبان طرحها در بخش تامین مالی است.

عباسی در رابطه با بخش هایی که تسهیلات طرح های نیمه تمام روستایی به آن ها پرداخت می شود، گفت: این تسهیلات به بخش های صنعت، کشاورزی و گردشگری پرداخت می شود و سهم استان زنجان از این تسهیلات بالغ بر 400 میلیارد ریال است و نیز به بخش های مذکور به طرح های روستایی استان پرداخت می شود.

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یادآور شد: متقاضیان دریافت وام می توانند درخواست خود را جهت اخذ تسهیلات به سازمان ارائه کنند که پس آن، طرح در کمیته ارزیابی و بررسی طرح، درخواست به بانک ارسال خواهد شد تا وام به آنها پرداخت شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرداخت تسهیلات یارانه دار به طرح های نیمه تمام روستایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات یارانه دار به طرح های نیمه تمام روستایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید