سرکرده داعش در شمال بغداد کشته شد

به گزارش پسر یخی، ابا اسحاق از سال 2016 تا کنون جنایت های بسیاری مرتکب شده بود و سرویس های اطلاعاتی عراق به دنبال او بودند، زیرا او یکی از برجسته ترین سرکردگان تروریستی در شمال بغداد بود.

سرکرده داعش در شمال بغداد کشته شد

مقام های امنیتی عراق آدینه شب اعلام کردند که یکی از سرکردگان معروف داعش پس از چهار ساعت درگیری مسلحانه در شمال بغداد به هلاکت رسید.

خبرگزاری الغد پرس به نقل از مقام های امنیتی گزارش داد که بر اساس اطلاعات دقیق و مهم اطلاعاتی پلیس فدرال، تیپ 59 لشکر ششم توانست در حمله ای سریع و توفانی تروریست های داعشی را در دره ها و شیارهای منطقه طارمیه در شمال بغداد به هلاکت برساند.

در این درگیری که چهار ساعت به طول انجامید چندین داعشی از جمله تروریست خطرناکسیف فیصل المکنی معروف به ابا اسحاق که چندین مسوولیت مهم در تشکیلات تروریستی داعش برعهده داشت به هلاکت رسید.

ابا اسحاق از سال 2016 تا کنون جنایت های بسیاری مرتکب شده بود و سرویس های اطلاعاتی عراق به دنبال او بودند، زیرا او یکی از برجسته ترین سرکردگان تروریستی در شمال بغداد بود.

فعالیت عناصر داعش در عراق به دلیل خلاء امنیتی ناشی از اعتراض های مردمی در ماه های گذشته از زمان شکست این گروهک تروریستی در سال 2017 افزایش چشمگیری داشته است.

منابع امنیتی شمار نیروها و هسته های خفته داعش در عراق را بین شش تا هشت هزار نفر برآورد نموده اند.

منبع: عصر ایران

به "سرکرده داعش در شمال بغداد کشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرکرده داعش در شمال بغداد کشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید