سازمان غذا و داروی آمریکا نخستین کیت خانگی ویروس کرونا را تایید می کند

به گزارش پسر یخی، سازمان غذا و داروی آمریکا به طور اضطراری نخستین کیت خانگی برای نمونه گیری از بینی برای آزمایش ویروس کرونا را تایید کرد.

سازمان غذا و داروی آمریکا نخستین کیت خانگی ویروس کرونا را تایید می کند

به گزارش پسر یخی به نقل از نیویورک تایمز سازمان غذا و داروی آمریکا روز سه شنبه 2 اردیبهشت گفت لب کورپ شرکت سازنده این تست، داده هایی را درباره ایمنی و دقیق بودن این کیت خانگی را به عنوان یک ابزار جمع آوری نمونه در مطب پزشکان، بیمارستان ها و جاهای دیگر به این سازمان ارسال کرده است.

به گفته این سازمان با استفاده از این کیت افراد می توانند نمونه ها را به راحتی و بدون خطر از بینی شان نمونه بگیرند و برای آزمایش بفرستند.

بیماران با استفاده از کیت تستی که شرکت برایشان فرستاده است، از بینی شان نمونه خواهند گرفت و بعد آن را در یک بسته ایزوله برای شرکت بازپس خواهند فرستاد. این تست که پیکسل نام دارد با تجویز دکتر در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

شرکت لب کورپ می گوید این تست را در ابتدا در اختیار کارکنان مراقبت بهداشتی و کارکنان بخش اورژانس قرار خواهد داد که ممکن است در معرض کووید-19 قرار گرفته یا علامت دار باشند و سپس کیت های نمونه گیری شخصی را در اختیار سایر مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

به گفته این شرکت از آنجایی که مصرف کنندگان با این کیت نمونه گیری را از خانه خودشان انجام خواهد داد، میزان نیاز به ماسک ها و سایر تجهیزات محافظتی مورد نیاز برای جمع آوری نمونه کاهش خواهد یافت.

به گفته لب کورپ این کیت 119 دلار قیمت خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "سازمان غذا و داروی آمریکا نخستین کیت خانگی ویروس کرونا را تایید می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان غذا و داروی آمریکا نخستین کیت خانگی ویروس کرونا را تایید می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید