تکذیب تعطیلی مدارس کشور تا اردیبهشت

به گزارش پسر یخی، وزارت آموزش و پرورش اخبار منتشر شده مبنی بر تمدید تعطیلی مدارس کل کشور تا اردیبهشت ماه 99 را تکذیب کرد.

تکذیب تعطیلی مدارس کشور تا اردیبهشت

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری پسر یخی، وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای هرگونه خبرمنتشر شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی غیررسمی مبنی بر تمدید تعطیلی مدارس کل کشور تا اردیبهشت ماه سال 99 را تکذیب کرد.

بر اساس این اطلاعیه، هرگونه تصمیم درباره تمدید تعطیلی مدارس کشور بر عهده ستاد ملی مبارزه با کرونا است و اخبار مربوط به تصمیمات این ستاد، صرفاً از طریق رسانه ملی، خبرگزاری های رسمی و پورتال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به اطلاع فرهنگیان و خانواده ها خواهد رسید.

در این اطلاعیه آمده است؛ در شرایطی که کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا نیاز به آرامش دارد، وزارت آموزش و پرورش با کمک رسانه ملی از طریق سه شبکه رسمی سازمان صداوسیما و فضای مجازی جریان آموزشی در ایام تعطیلی مدارس کماکان فرآیند آموزش پیگیری می کند و دانش آموزان روزانه از این برنامه ها استفاده می کنند.

در خاتمه این اطلاعیه آمده است؛ وزارت آموزش و پرورش، ضمن تکذیب این گونه ادعاهای واهی اعلام می کند، این وزارتخانه حق قانونی خود جهت هرگونه اقدام حقوقی در مراجع قضایی محفوظ می داند.

انتهای پیام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تکذیب تعطیلی مدارس کشور تا اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب تعطیلی مدارس کشور تا اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید