برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی تنها با یک کاندیدا

به گزارش پسر یخی، مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است.

برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی تنها با یک کاندیدا

به گزارش پسر یخی، مجمع انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی امروز (سه شنبه) به ریاست مهدی علی نژاد، معاونت توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش، کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است.

سیدعباس احمد پناهی، محسن احمدی، عباس علی اکبری، یوسف بهتری، رضا شیرین آبادی فراهانی، منصور عبدی، علی غفاری و محمد نوری کاندیداهایی هستند که صلاحیت آنها برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی از سوی وزارت ورزش و جوانان مورد تایید قرار گرفته بود که پیش از برگزاری مجمع انتخابات، علیرضا خسروی، فرهنگ شادنیا و افشین هادی چگینی انصراف خود را اعلام کرده بودند.

هم چنین مجمع فدراسیون ورزش های رزمی تنها با حضور یوسف بهتری و رضا شیرین آبادی فراهانی برگزار گشت که فراهانی نیز در ابتدای مجمع و پیش از رای گیری به نفع بهتری انصراف خود را گفت.

این مجمع قرار بود 12 آذر برگزار شود که به دلیل شائبه در تایید صلاحیت برخی کاندیداها و اعتراض تعدادی از کاندیداها از سوی دفتر امور مشترک فدراسیون ها لغو و به 8 بهمن موکول شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی تنها با یک کاندیدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی تنها با یک کاندیدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید