ایجاد واحد ویژه مبارزه با شایعات کرونا در نهاد نخست وزیری انگلیس

به گزارش پسر یخی، سفیر کشورمان در لندن بیان کرد دولت انگلیس یک واحد ویژه ضربتی در نهاد نخست وزیری این کشور به منظور مبارزه با پخش شایعات در مورد ویروس کرونا راه اندازی نموده است.

ایجاد واحد ویژه مبارزه با شایعات کرونا در نهاد نخست وزیری انگلیس

به گزارش گروه بین الملل پسر یخی، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران شامگاه دوشنبه در پیغامی توئیتری خاطرنشان کرد که دولت انگلیس به منظور مقابله با پخش شایعات و اطلاعات نادرست در مورد ویروس کرونا در رسانه ها اقدام به ایجاد یک واحد ضربتی ویژه در نهاد نخست وزیری این کشور کرده است.

بعیدی نژاد در پیغام توئیتری خود در این خصوص نوشت: دولت انگلیس امروز به گزارش رسانه های این کشور، برای مقابله با پخش شایعات و اطلاعات نادرستی که رسانه ها و یا سایتها در مورد ویروس کرونا منتشر می نمایند، اقدام به ایجاد واحد ویژه ضربتی در نخست وزیری کرده است. این واحد وظیفه دارد در صورت مشاهده اخبار و شایعات کذب، به سرعت به حذف خبر یا واکنش مناسب در برابر آن دست بزند. از نظر دولت انگلیس، مدیریت رسانه ای بخش مهمی از برنامه ملی مقابله این کشور با این ویروس می باشد.

بر اساس آخرین آمارهای رسمی اعلام شده از سوی دولت انگلیس، تا به امروز بیش از 320 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از بین آنها 5 نفر جان خود را از دست داده اند.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایجاد واحد ویژه مبارزه با شایعات کرونا در نهاد نخست وزیری انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد واحد ویژه مبارزه با شایعات کرونا در نهاد نخست وزیری انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید