انجام پرواز های زیارتی به مشهد طبق برنامه ، فروش بلیت خارج از نرخ نامه تخلف است

به گزارش پسر یخی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به امکان اعتبارسنجی بلیت پروازها، گفت: پرواز های زیارتی به مشهد مقدس در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) طبق برنامه در حال اجرا است.

انجام پرواز های زیارتی به مشهد طبق برنامه ، فروش بلیت خارج از نرخ نامه تخلف است

به گز ارش گروه مالی پسر یخی رضا جعفرزاده گفت: شرکت های هواپیمایی در راستای تسهیل دسترسی زائران، از قبل نسبت به پیش فروش پرواز های روز های پایانی ماه صفر اقدام نموده اند.

وی با اشاره به اینکه پرواز ها به مقصد مشهد مقدس با ظرفیت های مناسب در حال اجرا است، افزود: در حال حاضر پیک پرواز های راستا مشهد است و از روز های آینده از مبدأ مشهد مقدس پرواز های برگشت داریم.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تأکید بر اینکه فروش بلیت خارج از نرخ نامه تخلف است، بیان نمود: نرخ بلیت پرواز ها طبق جدول نرخ بندی از سوی شرکت های رعایت شده است و به هیچ عنوان در کلاس عادی، نرخ بالاتر از 701 هزار تومان نداریم ضمن آنکه شرکت های هواپیمایی در بعضی ساعات، نرخ های کمتر هم دارند، اما دامنه نرخ ها بین 300 هزار تومان تا 701 هزار تومان است.

وی یادآور شد: این نرخ در سایت انجمن شرکت های هواپیمایی و سایت سازمان هواپیمایی کشوری موجود است و مسافران می توانند قبل از تهیه بلیت، از سقف و کف این نرخ ها آگاه شوند.

جعفرزاده اضافه نمود: همچنین امکان اعتبار سنجی بلیت صادره و استعلام در این باره از سایت سازمان هواپیمایی کشوری برای مسافران فراهم است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری یادآور شد: گزارشی مبنی بر گرانفروشی بلیت پرواز های داخلی خارج از دامنه نرخ ها، دریافت ننموده ایم، اما زائران مطمئن باشند در صورت مواجهه با گرانفروشی و اعلام شکایت، در کنار تعلیق آژانس و یا ابطال مجوز برای سایت های مجوزدا ر، مابه التفاوت پول بلیت به آن ها برگردانده می گردد حتی اگر آن پرواز را انجام داده باشند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: شرکت های هواپیمایی از سقف نرخی عبور ننموده اند ضمن آنکه مراکز فروش اجازه فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ های مشخص شده را ندارند، اگر مسافری نرخ بلیت اکونومی را در راستا داخلی بالاتر از قیمت های مشخص شده خریداری کرد حتماً به ما ارائه دهد و مطمئن باشد همانگونه که گفته شد مابه تفاوت نرخ بلیت خود را حتی اگر پرواز هم صورت گرفته باشد پس می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انجام پرواز های زیارتی به مشهد طبق برنامه ، فروش بلیت خارج از نرخ نامه تخلف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام پرواز های زیارتی به مشهد طبق برنامه ، فروش بلیت خارج از نرخ نامه تخلف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید