اصفهانیان: تاج اگر گفته پول ویلموتس پرداخت می گردد، حتماً پرداخت خواهد شد، فیفا و AFC باید امنیت عراق را تأیید نمایند

به گزارش پسر یخی، فریدون اصفهانیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بیان کرد دو نهاد بین المللی فوتبال در آسیا و دنیا باید امنیت کشور عراق را برای برگزاری در این کشور تأیید نمایند.

اصفهانیان: تاج اگر گفته پول ویلموتس پرداخت می گردد، حتماً پرداخت خواهد شد، فیفا و AFC باید امنیت عراق را تأیید نمایند

به گزارش پسر یخی، فریدون اصفهانیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در واکنش به اینکه مهدی تاج اعلام نموده بود مطالبات مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال به زودی پرداخت می گردد، گفت: در این رابطه ما اطلاعات کافی نداریم و اگر رئیس فدراسیون گفته است، حتماً پرداخت خواهد شد. در این باره جلسه ای برگزار نشده است و صحبتی هم نداشته ایم. این موضوع در اختیار آقای تاج است.

وی در پاسخ به این پرسش که برای پرداخت مطالبات ویلموتس نگرانی در فدراسیون فوتبال وجود دارد؟، گفت: فدراسیون فوتبال با مسائل و مسائل مختلفی دست به گریبان است. چون ما به خاطر تحریم ها نمی توانیم پول مان را از فیفا بگیریم متأسفانه مطالبات سرمربی تیم ملی هم پرداخت نشده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه راه دیگری برای تأمین منابع جهت پرداخت مطالبات ویلموتس وجود دارد، توضیح داد: قرار بود به وسیله دیگری حق الزحمه ویلموتس پرداخت گردد، ولی چون جلسه ای برگزار نشده است ما اطلاع دقیقی از راه های دیگر تأمین منابع و پرداخت مطالبات سرمربی تیم ملی نداریم.

اصفهانیان در واکنش به اینکه اکثر مسابقات فوتبال در عراق به خاطر ناآرامی ها لغو شده است و به تازگی رئیس فدراسیون فوتبال عراق اعلام نموده بازی تیم ملی و عراق در بصره برگزار می گردد، گفت: در خصوص امنیت محل برگزاری بازی باید AFC و برگزارنمایندگان مسابقات به نتیجه برسند. یک بار من مسابقه ای بین عراق و فکر می کنم امارات را داوری کردم که به خاطر نبود امنیت بازی را در اردن برگزار کردند. این موضوع باید پیگیری و مکاتبه گردد. باید در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مطرح گردد و متأسفانه چون جلسه ای را برگزار نکردیم، اطلاعی نداریم.

وی درباره اینکه رئیس فدراسیون فوتبال عراق مدعی شده است که تاج در حضور مسئولان AFC برگه ای را مبنی بر تأیید بازی تیم ملی در عراق امضا نموده است، خاطر نشان کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم. مهم این است که فیفا و AFC تأیید نمایند و نظر بدهند که بازی تیم ملی می تواند در عراق برگزار گردد یا نه. رئیس فدراسیون عراق به تنهایی نمی تواند بگوید که بازی در عراق برگزار می گردد. از اینکه رئیس فدراسیون عراق گفته است که آقای تاج در همین زمان ناآرامی های عراق برگه ای را امضا نموده و درباره بازی تیم ملی در عراق ابراز رضایت نموده است، خبر ندارم. شاید تاج قبل از ناآرامی ها برگه ای را امضا نموده است.

اصفهانیان در خصوص اینکه آیا می گردد جلسات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در فاصله های زمانی کمتر برگزار گردد، توضیح داد: این مسئله در اختیار ریاست فدراسیون فوتبال است و آقای تاج می داند که جلسات چه زمانی باید برگزار گردد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: جلسات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با توجه به نیازهایی که هست، باید برگزار گردد و درباره این مسائل هم حتماً باید جلساتی برگزار و موضوعات مختلف مطرح و رسیدگی می شد. درباره بازی تیم ملی و عراق هم آقای تاج باید یک جلسه ای برگزار کند، ولی هنوز هیچ تاریخ جلسه جدیدی به ما اعلام نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال عراق در ایران، جلسه ای با حضور اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد، گفت: محتمل است که جلسه ای برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهانیان: تاج اگر گفته پول ویلموتس پرداخت می گردد، حتماً پرداخت خواهد شد، فیفا و AFC باید امنیت عراق را تأیید نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: تاج اگر گفته پول ویلموتس پرداخت می گردد، حتماً پرداخت خواهد شد، فیفا و AFC باید امنیت عراق را تأیید نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید